FILTRY KASETOWEZnaleziono 210 produkty

FILTRY KASETOWE
Filtry kasetowe – panelowe
Filtry panelowe serii CG są używane w instalacjach nawiewu i rozprowadzania powietrza w kabinach do malowania natryskowego, a także przy operacjach suszenia w przemyśle motoryzacyjnym, chemicznym, farmaceutycznym i pożarniczym. Szczególnie nadają się do stosowania jako filtry końcowe w zastosowaniach, gdzie wymagany jest wysoki stopień czystości powietrza.


Filtr panelowy FKF przeznaczony jest do pracy w klimakonwektorach ( fan-coile ). Lekkie i łatwe w użyciu filtry panelowe stosowane są do oczyszczania powietrza z kurzu i innych cząstek stałych w różnego typu urządzeniach kondycjonujących powietrze lokalnie, np. klimatyzatory biurowe.

Filtr panelowy FKP to jednorazowy, mocny i ekonomiczny filtr powietrza ogólnego przeznaczenia nadający się do wszelkich typów instalacji ogrzewania, chłodzenia i wentylacji. Jako materiał filtrujący zastosowano włókno szklane impregnowane w celu zwiększenia chłonności (zdolności magazynowania pyłu) i zminimalizownia spadku ciśnienia czystego filtra.
Przeznaczony jest do pracy we wszelkich systemach wentylacyjnych jako filtr wstępny przedłużający trwałość użytkową filtrów wyższej skuteczności. Spełnia również rolę filtra zasadniczego w prostszych systemach w zależności od wybranej skuteczności filtracji. Filtry FKZ są bezpośrednio zamienne z filtrami panelowymi FKP oraz filtrami metalowymi FKM, co daje możliwość podwyższenia klasy filtracji całego systemu bez konieczności modyfikowania istniejącego układu.